Ładowanie...

Specjalista ds.zarządzania produktami ( TPM Specialist)

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Opis stanowiska

• odpowiadanie na zapytania klientów we współpracy z działami operacyjnymi (przygotowanie / opracowanie dokumentów dla klientów typu kwestionariusze, deklaracje, oświadczenia, certyfikaty, specyfikacje i innych)

udział w audytach klientowskich oraz przygotowanie podsumowań i raportów z audytów

przygotowywanie dokumentacji związanej z procesami zatwierdzania Nordzucker Polska jako dostawcy dla obecnych i przyszłych klientów

• wprowadzanie produktów do sprzedaży/ tworzenie  kart produktów we współpracy z  zdefiniowanymi działami ( w tym  zatwierdzanie specyfikacji klientowskich, ich analiza, odpowiedź dot. spełniania wymagań)

wdrażanie wymagań klientowskich

• prowadzenie procesu reklamacji klientowskich od rejestracji do odpowiedzi do klienta (obsługa systemu SAP wg procedury korporacyjnej, nadzór nad terminami,  zlecanie zarządzania kryzysowego wg procedur korporacyjnych. itp.)

• raportowanie danych dot. reklamacji, opracowanie statystyk reklamacyjnych (1 x kwartał)

• udział w spotkaniach lub organizowanie szkoleń wewn. zaangażowanych działów w celu zgłaszania wniosków i zwiększania świadomości pracowników dot. wymagań klientów

•  współpraca z TPM na szczeblu korporacyjnym, udział w regularnych spotkaniach, raportowanie do przełożonego w Grupie

• udział w spotkaniach / rozmowach z klientem jako wsparcie dla KAM

• obsługa programu Salesforce do zarządzania zapytaniami klientowskimi

 Wymagania:

• rozumienie i znajomość procesów produkcyjnych, dystrybucyjnych i sprzedażowych związanych z oferowanymi produktami

wykształcenie  wyższe preferowane z zakresu technologii żywności, zarządzania jakością,

• zorientowanie na klienta

• biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

• b. dobra znajomość MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy z SAP ERP, SAP BW, Salesforce

• łatwość nawiązywania relacji oraz współpracy z innymi działami oraz partnerami biznesowymi Spółki

• wysokie umiejętności komunikacyjne zarówno do klientów wew. jak i zew.

umiejętność pracy pod presją czasu,

• umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania

• dyplomacja ;-)

 Oferujemy

• pracę w międzynarodowym koncernie przy różnorodnych i ciekawych  projektach

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

• szeroki wachlarz benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny, dofinansowanie do wczasów pod gruszą itp.)

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!