Ładowanie...

Specjalista ds.kontrolingu ( obszar logistyki)

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Opis stanowiska
•    planowanie, przygotowywanie i koordynacja rocznego budżetu dla Działu Logistyki ( plus jego weryfikacja i aktualizowanie)
•    regularne monitorowanie, raportowanie i analiza kluczowych czynników (finansowych i pozafinansowych ) wpływających na koszty logistyczne
•    wsparcie dla kierownictwa w formie raportów i analiz ad hoc w celu optymalizacji procesów i kosztów
•    aktywny udział w projektach wdrożeniowych dot. narzędzi do digitalizacji i optymalizacji łańcucha dostaw jak : zintegrowane narzędzie do planowania, narzędzia do optymalizacji łańcucha dostaw, raporty BI/BW

 Wymagania:
•    3-4-letnie doświadczenie w obszarze Finansów/ Kontrolingu/ Logistyki
•    wykształcenie  wyższe preferowane z kierunku Finansów/ Kontrolingu/ Logistyki)
•    biegła znajomość angielskiego
•    b. dobra znajomość MS Office zwłaszcza XLS ( znajomość programowania VBA i SQL mile widziana)
•    mile widziane doświadczenie w pracy z SAP ERP,
•    chęć pracy z innowacyjnymi narzędziami i rozwiązaniami (znajomość zintegrowanych rozwiązań planistycznych, takich jak IBP  czy dot. optymalizacji transportu)
•    umiejętności interpersonalne i dot. zarządzania projektami
•    pro-aktywność i zaangażowanie
•    umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania

 Oferujemy

• pracę w międzynarodowym koncernie przy różnorodnych i ciekawych  projektach

• możliwość pracy zdalnej ( w znacznej części)

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

• szeroki wachlarz benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny, dofinansowanie do wczasów pod gruszą itp.)

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!