Ładowanie...

Specjalista ds. doradztwa i organizacji

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

4000 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Główne zadania:

  • udział w wdrożeniach nowych systemów w obszarze surowcowym: Agrilog, e-Contracting, FieldMapitp.
  • przygotowywanie raportów i symulacji z zakresu zaopatrzenia w surowiec,
  • prowadzenie i modyfikacja programu doradztwa dla dostawców spółki – plantatorów buraka cukrowego w zakresie nowoczesnej uprawy buraka cukrowego,
  • koordynowanie systemu doświadczeń polowych nad burakiem cukrowym prowadzonym w spółce,
  • przygotowywanie i uaktualnianie materiałów doradczych i publikacji w formie drukowanej i elektronicznej
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla inspektorów surowcowych dla plantatorów buraków cukrowych,
  • organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz demonstracji polowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych z zakresu buraka cukrowego i przenoszenie tej wiedzy na grunt spółki,
  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby spółki i doradztwa,
  • koordynowanie i raportowanie procesu kontraktacji oraz kampanii cukrowniczej z zakresu zakupu surowca (buraki cukrowe)
  • wparcie procesu logistyki surowca i produktów pobocznych
  • wsparcie procesu kontraktacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze, szeroka wiedza agronomiczna związana z produkcją roślinną, w tym buraka cukrowego
  • Mile widziane  2 -3 letnie  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • B. dobra znajomość MS Office w szczególności Excel i Power Point, mile widziana znajomość SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • Łatwość nawiązywania relacji oraz współpracy

 Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym koncernie przy różnorodnych i pełnych wyzwań projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny tzw. PPK)

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!