Ładowanie...

Procentmistrz

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

4000 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Wymagania:

 - wykształcenie zawodowe lub średnie ( preferowany kierunek spożywczy lub chemiczny)
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

- gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii czyli w okresie wrzesień - styczeń

Opis stanowiska:

- kierowanie ruchem pojazdów na placu surowcowym
- utrzymywanie kontaktów z biurem zmianowych
- zgłaszanie nieprawidłowości do biura zmianowych i działu surowcowego
- procentowanie zanieczyszczeń

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

prywatną opiekę medyczną, pakiet emerytalny, kartę Multisport, dofinans. z Fund. Socj.itp.,

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!