Operator Maszyn Przemysłowych

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Opis stanowiska:

w okresie remontowo-inwestycyjnym:

  • Wykonywania przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu fabryki
  • Uczestniczenie w montażu i rozruchu nowych maszyn i urządzeń
  • Przewidywanie i zapobieganie awariom maszyn
  • Obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi ślusarskich

w okresie kampanii cukrowniczej:

  • Po przeszkoleniu nadzorowanie pracy jednej ze stacji w linii produkcji cukru

lub

  • Praca w zespole utrzymania ruchu: dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe (mechanik, elektromechanik, ślusarz itp.)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika/ślusarza w firmach produkcyjnych/ przemysłowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii cukrowniczej wrzesień - styczeń

Oferujemy?

  • Pracę w międzynarodowym koncernie oraz stabilne zatrudnienie
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny tzw. PPK)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: anna.koscianska@nordzucker.com

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!