Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych/operator maszyn i urządzeń do produkcji cukru

Opublikowane dnia: 2019-04-23

Lokalizacja: Opalenica, PL, 64-330 Chełmża, PL, 87-140

Firma: Nordzucker Group

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe  mechaniczne lub średnie techniczne
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( praktyczna znajomość obsługi: tokarek, frezarek, strugarek, elektronarzędzi, elektrowciągu, uprawnienia spawalnicze)
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub urządzeń dźwignicowych- mile widziane
• Zdolności mechaniczne
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii

Opis stanowiska:

Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
• Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
• Naprawa maszyn i urządzeń w razie awarii

• Ustawianie i korygowanie parametrów procesu produkcji cukru w obszarze nadzorowanej stacji
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z maszynami i urządzeniami

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

oraz pakiet socjalny, medyczny oraz kartę Multisport.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji klikając pod przycisk Aplikuj teraz

Nordzucker Polska S.A.

Manager ds. Personalnych  Magdalena Ciesielska