Ładowanie...

Mechanik maszyn i urządzeń przemysł./palacz

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe  kierunek elektromechanika, mechanika,
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
• Aktualne uprawnienia energetyczne i gazowe mile widziane,
• Umiejętność: obsługi i eksploatacji  kotłów parowych (mile widziana znajomość kotła OR32),
• Znajomość mechaniki maszyn przemysłowych, umiejętności ślusarko-spawalnicze,
• Umiejętność korzystania ze schematów technologicznych, czytania rys. technicznego
• Umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów technicznych;
• Dyspozycyjność, komunikatywność;
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii czyli w okresie wrzesień - styczeń

Opis stanowiska:

• Utrzymywanie poprawnej pracy kotła parowego OR 32, wraz z urządzeniami towarzyszącymi,
• Wykonywanie przeglądów prewencyjnych kotła parowego, i urządzeń towarzyszących
• Wykonywanie napraw bieżących, remonty i modernizacje kotła parowego
• Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac;
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

prywatną opiekę medyczną, pakiet emerytalny, kartę Multisport, dofinans. wczasów pod gruszą itp.,

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!