Ładowanie...

Programista

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

4000 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Szukasz różnorodności? To świetnie – ponieważ oferujemy możliwość pracy przy wielu projektach. Ze względu na wielofunkcyjność oferowanego przez nas oprogramowania, każdy z programistów znajdzie coś dla siebie:

  • Aplikacja serwerowa: .NET Framework, REST API,
  • Aplikacja desktopowa: .NET Framework, WinForms,
  • Aplikacje mobilne,
  • Aplikacja WWW: ASP MVC, Angular 6,
  • Sterowniki urządzeń przemysłowych: sprzęt AutoID (komputery mobilne, drukarki, wagi, itp.), automatyka przemysłowa (sterowniki PCS 7, itp.)
  • Elektroniczna wymiana danych z innymi systemami (ERP, itp.)

Główne zadania naszego Zespołu:

  • Projektowanie i budowa nowych funkcjonalności ( w zależności od projektu jednoosobowo lub w zespole)
  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Współpraca z zespołami na etapie definiowania wymagań, projektowania, testowania i wdrażania
  • Dostarczanie rozwiązań w terminie i z oczekiwaną jakością
  • Analiza wymagań oraz dokumentowanie spraw funkcjonalnych w produktach
  • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków
  • Utrzymanie wdrożonych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji systemów: wag, laboratoryjnego, OEE, SPC i innych.
  • Obsługa hardware: skanerów ręcznych, drukarek etykiet, komponentów identyfikacyjnych np. RF-ID, komputerów, monitorów, itp .

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego.
  • Ok  2-letniego  doświadczenia programistycznego.
  • Umiejętności tworzenia baz danych, algorytmów, projektów GUI  oraz     programowania Microsoft Visual Studio C ++ / C #.
  • Dobra znajomość technologii NET Framework i języka oprogramowania C#
  • Znajomość Windows Forms i technologii ASP. NET MVC
  • Znajomość baz danych SQLServer/Oracle oraz języków SQL
  • Płynnej znajomości języka angielskiego.
  • Gotowości do podróży służbowych w kraju i za granicę.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz chęć podnoszenia swoich umiejętności
  • Samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane jest doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Najważniejsza dla nas jest jednak motywacja do budowania i rozwijania siebie, a także produktów działu.

 Co Ci oferujemy?

  • Pracę w międzynarodowym koncernie przy różnorodnych i pełnych wyzwań projektach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Dogodną lokalizację z bezpłatnym parkingiem
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny tzw. PPK)
  • Możliwość pracy zdalnej - zazwyczaj jeden dzień w tygodniu

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!