Ładowanie...

Mistrz maszynowy

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe  (preferowane kierunki:  mechanika maszyn / energetyka))
  • Min 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (kierownik, mistrz, brygadzista)
  • Uprawnienia energetyczne ( G2)
  • Znajomość standardów ISO 9001, 22000, pakietu MS Office.
  • Znajomość budowy i eksploatacji urządzeń ciepłowniczych, kotłłów energetycznych, pomp.  Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Pro-aktywność i samodzielność w działaniu oraz pozytywne podejście do zmian i nowych projektów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( w okresie kampanii cukrowniczej tj. wrzesień-styczeń)

Opis stanowiska:

  • Kierowanie, nadzór i zgodne z obowiązującym prawem prowadzenie eksploatacji, remontów, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji  w obszrarze elektrociepłowni i obiektów zewnętrznych ( w tym sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac)
  • Utrzymywanie poprawnej pracy bloku energetycznego, infrastruktury technicznej takiej jak pompy, przekładnie, przenośniki
  • Kierowanie  i nadzór nad procesem technologicznym produkcji cukru w czasie kampanii cukrowniczej w obszarze elektrociepłowni, turbiny, stacji uzdatniania wody,etc
  • Współpraca z urzędami jak UDT oraz z serwisami zewnętrznymi
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień oraz działań korygujących i naprawczych w podległym obszarze
  • Analiza wydajności pracy urządzeń oraz zużycia materiałów do produkcji
  • Wdrażanie działań podnoszących wydajność i jakość produkcji,
  • Zarządzanie podległym zespołem i współpraca z innymi działami w firmie

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

prywatną opiekę medyczną, pakiet emerytalny, kartę Multisport, dofinans. wczasów pod gruszą itp.,

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!