Doradca ds. surowcowych (Agri Consultant)

Nordzucker Polska jest częścią Grupy Nordzucker, jednego z wiodących producentów cukru na świecie. Asortyment produktów powstaje z buraków i trzciny cukrowej i obejmuje głównie: cukier: biały, surowy, płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę, nawozy i biopaliwa, a także energię elektryczną.

3.800 pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dąży do zapewnienia doskonałych produktów i usług, tworząc tym samym podstawę do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy wnoszą istotny wkład w nasz sukces poprzez osobiste zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  • współpraca z plantatorami buraka cukrowego oraz pozyskiwanie nowych dostawców surowca w powierzonym rejonie
  • udział w wdrożeniach nowych systemów w obszarze surowcowym
  • zawieranie umów kontraktacyjnych
  • prowadzenie programu doradztwa dla plantatorów buraka cukrowego w zakresie nowoczesnej uprawy buraka cukrowego dot. nasion, środków ochrony i nawożenia roślin itp.
  • organizowanie szkoleń, doświadczeń oraz demonstracji polowych dla plantatorów buraka cukrowego
  • przygotowywanie i uaktualnianie materiałów szkoleniowych i publikacji
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych z zakresu buraka cukrowego i przenoszenie tej wiedzy na grunt spółki,

  • przygotowanie raportów i analiz z procesu kontraktacji oraz podczas kampanii dot. dostaw surowca oraz w trakcie okresu wegetacyjnego
  • organizacja i wsparcie procesu logistyki surowca i produktów pobocznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie rolnicze oraz wiedza agronomiczna związana z produkcją roślinną, w tym buraka cukrowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość MS Office w szczególności Excel i Power Point
  • mile widziana znajomość SAP
  • znajomość języka angielskiego (B1/B2) (potrzebna we współpracy z Grupą Nordzucker)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • dogłębne rozumienie procesów i praktyk w produkcji rolniczej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z plantatorami buraka cukrowego

 Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie przy różnorodnych i ciekawych  projektach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • samochód służbowy
  • szeroki wachlarz benefitów (m.in. karta Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie nauki języków, świadczenia socjalne)

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: +48 61 44 79414

Nordzucker Polska S.A. ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica http://www.nordzucker.pl

Bądź  częścią naszego zespołu!