Automatyk/operator maszyn i urządzeń do produkcji cukru

Opublikowane dnia: 2019-08-02

Lokalizacja: Chełmża, PL, 87-140

Firma: Nordzucker Group

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne ( preferowane: automatyczne, elektroniczne, mechatroniczne lub informatyczne)
  • Min. roczne doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku: znajomość systemów sterowania PCS 7, automatyki przemysłowej,  sprzętu komputerowego, czyt.rysunku tech.)
  • Uprawnienia energetyczne E do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii.
  • Znajomość j.ang, pakietu Microsoft Office – mile widziane.

Opis stanowiska:

  • Utrzynywanie poprawnej pracy systemu sterowania  wraz z urządzeniami towarzyszącymi.
  • Wykonywanie przegladów urządzeń kontrolno-pomiarowych.
  • Modernizacja, naprawy i remonty  systemu sterowania i urzadzeń np. siłowników pneumatycznych, elektrycznych, przepustnic.
  • Przygotowywanie dokumentacji z wykonywanych prac.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

oraz pakiet socjalny, medyczny oraz kartę Multisport.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji klikając pod przycisk Aplikuj teraz.

Nordzucker Polska S.A.

Manager ds. Personalnych  Magdalena Ciesielska